preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Vijesti

Učenici plasirani na županijska natjecanja

Mnogi naši učenici bili su uspješni na školskim natjecanja te su se uspjeli plasirati i na županijska. U nastavku donosimo njihov popis, čestitamo im, kao i njihovim mentorima, te im i dalje želimo puno znanja i sreće! 

 


IME I PREZIME    PREDMET    KATEGORIJA    MENTOR
Izidora Mustak    Hrvatski jezik    7. razred    Dijana Pasarić
Barbara Sačer    Hrvatski jezik    7. razred    Dijana Pasarić
Izidora Mustak    Hrvatski jezik    LiDraNo - literarni rad    Dijana Pasarić
Izidora Mustak    Hrvatski jezik    LiDraNo - školski list    Dijana Pasarić
Eva Šlezak    Hrvatski jezik    LiDraNo - radijska emisija    Dijana Pasarić, Mario Kanižaj
Franka Bukovec  Hrvatski jezik    LiDraNo - radijska emisija    Dijana Pasarić, Mario Kanižaj
Ricca Bistrović    Hrvatski jezik    LiDraNo - dramski izraz    Ana Horvat
David Šlezak    Matematika    Matematika, 4. razred    Jadranka Škvorc
Hanna Đukes    Matematika    Matematika, 4. razred    Paulina Mikolaj Blagus
Fran Krsto Pilić    Matematika    Matematika, 6. razred    Branka Šeparović Golubić
Leon Katanec    Matematika    Matematika, 6. razred    Jovanka Trbojević
Paulo Đukes   Informatika - algoritmi - logo, 8. razred   Vesna Mikulić
Leon Katanec   Informatika - algoritmi - logo,6. razred   Vesna Mikulić
Fran Krsto Pilić  Informatika - algoritmi - logo, 6. razred    Vesna Mikulić
Nikola Toplek  Informatika - algoritmi - logo, 6. razred    Vesna Mikulić

Paulo Đukes   Informatika - Osnove informatike, 8. razred   Vesna Mikulić
Matej Meštrić   Informatika - Osnove informatike, 8. razred   Vesna Mikulić
Goran Ladić Informatika - algoritmi - 8. razred  udruga MIS - Dejan Drabić

Viktorija Žerjav   Tehnička kultura    5. razred - Modelarstvo i maketarstvo Katica Mikulaj Ovčarić
Anja Horvat  Tehnička kultura    5. razred - Modelarstvo i maketarstvo   Katica Mikulaj Ovčarić
Nikola Toplek    Tehnička kultura    6. razred - Graditeljstvo    Katica Mikulaj Ovčarić
Ana Meštrić    Tehnička kultura    6. razred - Graditeljstvo    Katica Mikulaj Ovčarić
Matej Meštrić    Tehnička kultura  8. razred - Elektrotehnika    Katica Mikulaj Ovčarić
Ema Kozar    Biologija    8. razred - znanje    Nataša Pongrac
Lorena Martinjak    Biologija    8. razred - znanje    Nataša Pongrac
Nadja Novak    Biologija    7. razred - znanje i rad    Nataša Pongrac
Sara Trnovčanec    Biologija    7. razred - znanje i rad    Nataša Pongrac
Paulo Đukes    Njemački jezik    8. razred - kategorija B   Snežana Nedelkovska
Dorijan Kralj   Kemija  7. razred    Martina Brumen
Eva Šlezak     Kemija  7. razred    Martina Brumen
Lorena Martinjak   Kemija 8. razred    Martina Brumen
Nela Božić     Kemija  8. razred    Martina Brumen

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Vesna Mikulić   datum: 20. 2. 2017.

Tražilica

Brojač posjeta
Ispis statistike od 27. 1. 2011.

Ukupno: 541795
Ovaj mjesec: 3694
Ovaj tjedan: 221

Kalendar
« Travanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Korisni linkovi
Tisak

Obrazovanje

Portali

Kazališta
 • HNK
 • Mala scena
 • z/k/m
 • Komedija
 • Trešnja
 • Centar za kulturu Ča...





preskoči na navigaciju